Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
ZÜMRÜTEVLER MOTO KURYE

Zümrütevler Kurye | Motorlu kurye

Zümrütevler Kurye
Zümrütevler Moto Kurye    Gold Kurye    kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli Dağıtımlik felsefesi tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli Müşterilerine Tüm İstanbul Genelinde Hizmet    Vermekte   dir.
Firmamız motorize eğitimli ve uzman kadrosuyla Motorlu kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Zümrütevler    moto kurye   

Firmamızdan toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilirsiniz. Abone olarak %15 indirimlerden ve internet hizmetlerin faydalanabilirsiniz.
Zümrütevler Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomik. Zümrütevler Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Zümrütevler kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim edebilir.
Zümrütevler MotoKurye,    Gold Kurye    7/24 hızlı ve ekonomik Zümrütevler    moto kurye    Zümrütevler    Acil kurye    Hizmetini vermektedir.

Araçlı Kurye Hizmeti    Sunuyor   
Bunların yanı sira Motorlu kurye Ekiplerinin Taşımayamadığı Paket Koli Gibi Gönderilerinizi araçlı kurye İle gitmesi gereken adreslerinize ulaşımını sağlamaktadır araçlı kurye    motorlu kurye    fiyafıtın 5 katı olarak ücretlendiriliyor. 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :