Güncellenme Tarihi: 25.02.2016
 moto kurye
gold kurye arama
ŞİŞLİ MOTO KURYE

Şişli Kurye

Şişli Teslimat Firması


Kurye hizmeti, acil evrak ya da diğer gönderileriniz için kusursuz bir transfer sağlayabilmenin en güzel yolu olmaktadır. Gönderi dağıtımları diğer dağıtım ağlarına göre çok daha pratik olduğundan özellikle acil gönderileriniz için teslimat hizmetlerini tercih etmeniz tavsiye edilmektedir.

Ancak güvenilir bir gönderi firması ile çalışmanız hem gönderilerinizin güvenliği hem de acil işlerinizin olabilecek en sorunsuz şekilde sonuca ulaşması açısından oldukça önemlidir. Alanında yaklaşık bir 10 yıldır hizmet vermekte olan Gold kurye deneyimli ve ehliyetli dağıtım elemanları ile acil gönderilerinizin dağıtımını saatler içerisinde gerçekleştirmekte ve mağduriyetinizi engellemektedir.

Müşteriye olan yaklaşımımız ile sunmuş olduğumuz hızlı ve kaliteli hizmetin ışığında hizmet alanımızı genişletmemiz mümkün olmuştur. İstanbul'un en çok tercih edilen gönderi firması olan Gold kurye her semt ve ilçe için özel olarak hizmet sunmakta olup Şişli kurye ofislerimiz bu semtte ikamet eden müşterilerimiz için kesintisiz hizmet vermektedir.

İstanbul’dan Tüm Türkiye’ye Kurye Hizmeti

Müşteri memnuniyetini her zaman bir adım önde tutan firmamız gönderilerinizinsadece İstanbul il sınırları içinde değil tüm Türkiye sınırları içinde dağıtımını da sağlayabilmektedir. Böylece Firmamızın sunmuş olduğu uygun gönderim ücretlerinden yararlanarak gönderimlerinizi hem hızlı hem de güvenli bir şekilde Türkiye'nin bir diğer ucuna kadar ulaştırabilirsiniz.

Şişli kurye ofislerimizden ya da diğer şubelerimizden alacağınız destek ile gönderimlerinizin uzun mesafelerde dağıtımı için hava deniz ya da kara yolarını tercih edebilir bu dağıtım yollarından herhangi bir tanesini gönderinizin aciliyetine göre tercih edebilirsiniz. 

Müşterilerimize Özel Gönderim İndirimlerimiz

Firmamız sürekligönderi hizmetine ihtiyacı olan ve bu konuda bizi tercih eden müşterilerine özel bir üyelik oluşturarak, bu müşterilerimizin hizmetimizden daha ekonomik ücretler ile faydalanmalarını sağlamaktadır. Özellikle toplu evrak ya da eşya gönderimlerinizde, bu tür indirimlerden faydalanmanız sizin için büyük kolaylık sağlayacaktır.

Üyelik oluşturduğumuz müşterilerimiz için %15’ e varan indirimler yapabilmemiz söz konusu olabilmektedir.  Bunun yanında bir seferliğe mahsus olacak şekilde toplu gönderim yapacak olan müşterilerimiz 444 89 05 numaralı çağrı merkezlerimiz ve Şişli kurye ofisi ya da her semtte özel olarak faaliyet gösteren şubelerimiz ile iletişime geçerek indirim fırsatları hakkında konuşabilmektedirler. 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :