Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
ŞİLE MOTO KURYE

Şile Kurye

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.

 

İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.

 

Şile Moto Kurye,     Gold Kurye      kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.

 

Şile Moto Kurye,     Gold Kurye      7/24 hızlı ve ekonomik Şile Moto Kurye, Şile Acil Kurye hizmetleri vermektedir.

 

Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

 

0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Şile Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Şile Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Şile Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

 

Araçlı Kurye Hizmeti      Sunuyor    

Motorlu     kuryeler    in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.
Araçlı kurye,     motorlu kurye      fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Şile Kurye Aşağıdaki Hizmetleri     Sunuyor    


Şile Dağıtım / Şile Uçak Kargo / Şile Motokurye
Şile Moto kurye / Şile Motor kurye / Şile Motorkurye
Şile Motorlu kurye / Şile Motorlu Kurye / Şile Acilkurye

 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :