Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
ŞAŞKINBAKKAL MOTO KURYE

Şaşkınbakkal Kurye

Şaşkınbakkal Moto Kurye,     Gold Kurye      kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.

 

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.

 

İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.

 

Şaşkınbakkal Moto Kurye,     Gold Kurye      7/24 hızlı ve ekonomik Şaşkınbakkal Moto Kurye, Şaşkınbakkal Acil Kurye hizmetleri vermektedir.

 

 

0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Şaşkınbakkal Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Şaşkınbakkal Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Şaşkınbakkal Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

 

Araçlı Kurye Hizmeti      Sunuyor    

Motorlu kuryelerin taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.
Araçlı kurye,     motorlu kurye      fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Şaşkınbakkal Kurye Aşağıdaki Hizmetleri      Sunuyor    


Şaşkınbakkal Dağıtım / Şaşkınbakkal Uçak Kargo / Şaşkınbakkal Motokurye
Şaşkınbakkal Moto kurye / Şaşkınbakkal Motor kurye / Şaşkınbakkal Motorkurye
Şaşkınbakkal Motorlu kurye / Şaşkınbakkal Motorlu Kurye / Şaşkınbakkal 
Acilkurye

 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :