Restaurant Kıralık Kurye

Aralık 30 2018
Restaurant Kıralık Kurye
Sitemizi Değerlendirin

Gold Kurye – Kiralık Kurye Hizmetleri

Gold kurye ile kurye kiralamak çok kolay. Restorantlar, oteller, gümrük firmaları, şirketler…

Her sektörün ihtiyacına göre deneyimli personel kadrosu ile gold kurye müşterilerine kiralık kurye hizmeti sunuyor. Aylık kurye kiralama ücretlendirmelerinde değişik modeller bulunmaktadır. Dilerseniz kurye’yi çalıştırdığınız kadar ödeyebilirsiniz. Bu sayede iki kurye kiralamak yerine saatli olarak kurye kiralayarak daha ekonomik olarak kurye tahsisi yapabilirsiniz.

Moto kurye istanbul da önemi daha da artar hale geldiği için sektörde değişik ihtiyaçlar ortaya çıkmıştır. restaurant kiralık kurye hizmetinde ücretlendirme saatlik işlemektedir. Günlük 12 saat boyunca kurye ihtiyacı olan bir restaurant saat ücreti * kurye sayısı formulü ile ücretlendirmeyi ortaya çıkaracaktır. restaurant kurye hizmet saat ücreti 13.5 TL + KDV ‘dir.

Gümrük firmalarında durum daha farklı olduğu için saat başı ücretlendirme uygun değildir. Gümrük firmaları sabit belirlenmiş bir fiyat ile tüm giderler şirketimize ait olmakla beraber yedek personel ve yönetim sistemi hizmetlerini de müşterilerine sunarak çözüm ortağı olduğumuzu kanıtlar hale getiriyoruz.

Kurye kiralamak istiyorsanız ücretlendirmeler kurye sayısı ve çalışma saatleri ile değişkenlik gösterebilmektedir. Detaylı bilgi almak için info@goldkurye.com.tr adresine mail atabilir veya 444 89 05 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Yorum Yaz