Çağrı Merkezi

444 89 05
Gold Kurye - Kampanyalar

 

Ataşehir Kurye hizmeti

   
gold kurye arama

Ataşehir Motorlu Kurye 444 89 05

Motorlu kurye Ataşehir ,istanbul içi acil gün içi gitmesi gereken evraklarınızı zamanında ulaştırmak için profesyolen moto kurye ile sizlere hizmet vermektedir.

Ataşehir'de ve İstanbul'a çevre diğer ilçelerde günün her saatinde kurye hizmetleri vermekteyiz. Ataşehir içerisinde veya Ataşehir dışarısında her türlü motorlu kurye ve arabalı kurye ile taşımacılık ihtiyacınız için 444 89 05 numaralı hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dk içerisinde adresinizden teslim alınacaktır.


Moto kurye hizmetimiz ile Ataşehir'den istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü şeyleri taşıttırabilirsiniz.

Ataşehir'de Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm şirketler tarafından farkedilmiş ve önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir.

İşyeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır.

Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Ataşehir Kurye gibi tüm İstanbul ve Ataşehir geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür. 

Fiyatlar sayfamızdan Ataşehir'den göndermek istediğiniz semti seçerek Kurye Ücreti ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi,VİP Kurye Gönderisi veya Araçlı Kurye gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye şirketinin adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

 


   Görüntülenme Sayısı: 601
   Güncellenme Tarihi: 31.05.2017

Etiketler: