Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
KOCAMUSTAFAPAŞA MOTO KURYE

Kocamustafapaşa Kurye

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.


İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.


Kocamustafapaşa Moto Kurye,   Gold Kurye    kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.


Kocamustafapaşa Moto Kurye,  Gold Kurye   7/24 hızlı ve ekonomik Kocamustafapaşa Moto Kurye,Kocamustafapaşa Acil Kurye hizmetleri vermektedir.


Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.


0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


Kocamustafapaşa Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Kocamustafapaşa Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.


VİP Kurye Hizmeti     Sunuyor    

Kocamustafapaşa Motorlu Kurye ile şirketimize vermiş olduğunuz gönderilerinizde gönül rahatlığı ile işleriniz sorunsuz,en hızlı ve en ucuz bir şekilde sürekliliği sağlanır.


Kurye gönderileriniz çok fazla olup kurye maaliyeti size kabarık bir fatura şeklinde dönüyorsa    Acil Vip Kurye    kiralamalısınız.


Motorlu kurye kiralayın Kocamustafapaşa Kurye hizmetini en ucuz ve en hızlı bir şekilde alın.

 

Araçlı Kurye Hizmeti   Sunuyor    

Motorlu   kuryeler  in taşıyamadığı paket,koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.Araçlı kurye,   motorlu kurye    fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Kocamustafapaşa Kurye Aşağıdaki Hizmetleri    Sunuyor    

Kocamustafapaşa Dağıtım / Kocamustafapaşa Uçak Kargo / Kocamustafapaşa Motokurye
Kocamustafapaşa Moto Kurye / Kocamustafapaşa Motor Kurye / Kocamustafapaşa Motorkurye
Kocamustafapaşa Motorlu Kurye / Kocamustafapaşa Motorlu Kurye / Kocamustafapaşa Acilkurye

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :