Ihlamurkuyu Kurye

Kasım 27 2018
Ihlamurkuyu Kurye
5 (100%) 1 vote

Ihlamurkuyu Moto Kurye

ECS Expres Kurye olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Ihlamurkuyu  Arabalı Kurye yada isterseniz
Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.

Ihlamurkuyu Moto Kurye, Ecs Kurye kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte’dir.Ihlamurkuyu Moto Kurye, Ecs Kurye 7/24 hızlı ve ekonomik Ihlamurkuyu Moto Kurye, Ihlamurkuyu Acil Kurye hizmetleri vermektedir.

Firmamız eğitimli Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.444 89 05 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.Ihlamurkuyu Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir.

 

Ihlamurkuyu Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Ihlamurkuyu Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

 

VİP Kurye Hizmeti Sunuyor

Ihlamurkuyu Motorlu Kurye ile şirketimize vermiş olduğunuz gönder ilerinizde gönül rahatlığı ile işleriniz sorunsuz,en hızlı ve en ucuz bir şekilde sürekliliği sağlanır.Kurye gönderileriniz çok fazla olup kurye maliyeti size kabarık bir fatura şeklinde dönüyorsa  kirala malısınız. Motorlu kurye kiralayın Ihlamurkuyu Kurye hizmetini en ucuz ve en hızlı bir şekilde alın.

Araçlı Kurye Hizmeti Sunuyor

Motorlu kuryelerin taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.Araçlı kurye, motorlu kurye fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

Yorum Yaz