Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
İÇMELER MOTO KURYE

İçmeler Kurye

İçmeler Moto Kurye

 

0216 505 80 90 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

İçmeler Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. İçmeler Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara İçmeler Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

 

İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.

 

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.

 

İçmeler Moto Kurye,    Gold Kurye     7/24 hızlı ve ekonomik İçmeler Moto Kurye, İçmeler Acil Kurye  hizmetleri vermektedir.

 

İçmeler Moto Kurye    Gold Kurye     kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.

 

Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

 

Araçlı Kurye Hizmeti  Sunuyor   

 

Motorlu    kuryeler   in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır. Araçlı kurye  motorlu kurye  fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :