Toplu Dağıtım

TAHSILATLI KURYE

Tahsilatlı kurye hizmeti, son zamanlarda yoğun bir ihtiyaç olarak ortaya çıkan bir kurye hizmetidir. Ürün satışının söz konusu olduğu durumlarda ya da fatura ödemeleri konusunda özel olarak bir hizmet olarak karşımıza çıkan tahsilatlı kurye hizmetleri, kapıda güvenli ödeme avantajına da sahip bir kurye hizmetidir.

Kurye sektöründe gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından takip eden firmamız, tahsilatı kurye hizmetini de etkin bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. Hızlı ve güvenli teslimat yapma konusunda etkili bir kurye hizmeti sunma kapasitesinde olan firmamız, bu alandaki deneyimini tahsilatı kurye alanına da yansıtmaktadır.

Özellikle e-ticaret yapan firmaların ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen tahsilatı kurye hizmetleri, pek çok önemli avantajı müşterilerine sunmaktadır.

TAHSILATLI GÖNDERİ YAPMA

Tahsilatlı kurye hizmeti kapsamında firmaların kesmiş olduğu faturaların tahsilatı da yapılabilmektedir. Bu hizmet ise bir hizmet karşılığında kesilmiş olan faturaların kuryeler vasıtasıyla talep edilen adreslerden tahsil edilmesini kapsamaktadır. Bu doğrultuda firmamız, fatura tahsilatı konusunda da müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmeti sunmaktadır.

Tahsilatlı kurye hizmeti, güvenliğin üst sırada olduğu bir hizmeti kapsamaktadır. Bundan dolayı tahsilatlı kurye hizmeti sunan personelin gerekli donanıma sahip olması önemli olmaktadır. Ayrıca tahsilatlı kurye hizmetinin sunulması için, gerekli ekipmanların da eksiksiz bulunması şart olmaktadır.

Çağın gereklerine uygun olarak sürekli olarak yenilenen firmamız, hem personel kalitesi hem de teknolojik donanım bakımından eksiksiz bir hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Tüm kurye hizmetlerinde nitelikli bir hizmeti sunma kabiliyetine sahip olan firmamız, tahsilatlı kurye hizmetinde de ayrıcalıklı bir hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Güvenli ve Verimli Taşıma Süreçleri

Günümüzde elektronik ticaret hızlı bir şekilde artış göstermektedir. E-ticaret yapan firmaların önünde en büyük sorun ise; güven sorunudur. Zira sanal ortamda ürün satın alan müşteriler, satın aldıkları ürünleri teslim almadan ödeme yapma konusunda tereddüt etmektedir.

Bu noktada tahsilatlı kurye hizmetleri devreye girmektedir. Tahsilatlı kurye hizmetleri satılan ürünlerin teslimatını yaparak tahsilatını da yapmaktadır. Firmamız müşterilerine sunmuş olduğu tahsilatlı kurye hizmeti ile hem ürünlerin teslimatını gerçekleştirmektedir hem de ürün için ön görülen ödemeyi almaktadır.

Kapıda ödeme ya da kredi kartı ile tahsilat konusunda da hizmet sunabilen firmamız, yapılan tahsilatları oldukça hızlı bir şekilde müşterilere ulaştırmaktadır. Böylece e-ticaret yapan firmaların önündeki en büyük engellerden birisi de aşılmış olmaktadır