Motorlu Kurye

MOTORLU KURYE

Kurye hizmetleri dendiğinde ilk akla motosikletle yapılan hizmetler gelmektedir. Zira motosiklet yoğun trafiğin bulunduğu bölgelerde seri hareket etme kabiliyetinde olan bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bunun yanı sıra motosiklet, hız konusunda da oldukça iddialı olan bir araç olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Kurye sektörü de motosikletin hızlı hareket edebilme kabiliyetinden yararlanmaktadır.

Motorlu kurye hizmetleri çağımızın en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerinden birisidir. Bu doğrulta moto kurye alanında deneyimiyle ön planda olan firmamız, uluslar arası kalite standartlarının çok üstünde bir kurye hizmetini müşterilerine sağlamaktadır.

MOTO KURYE İSTANBUL

Firmamız, kurye sektöründe kendini sürekli olarak güncelleyen bir firma olarak tanımlanmaktadır. Bu özelliğinden kaynaklı olarak son derece nitelikli bir motorlu kurye hizmetini müşterilerine sunmaktadır.

Ayrıca firmamız 7 gün 24 saat esaslı olarak çalışma prensibine sahip bir firma olarak etkili bir şekilde kurye hizmetini yerine getirmektedir. Tüm kurye hizmetlerini müşteri memnuniyeti eksenli olarak gerçekleştiren firmamız, güvenli ve hızlı bir kurye hizmetini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Teknolojiyi yakından takip etmek konusunda etkili olan firmamız, kurye çağır uygulaması sayesinde müşterilerinin kurye taleplerine anında karşılık vermektedir. Siz de kurye hizmetimizin ayrıcalıklarında yaralanmak isterseniz firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

MOTORLU KURYE ŞİRKETİ

Motorlu kurye hizmetleri alanında müşteri memnuniyeti merkezli bir hizmeti sunma konusunda son derece iddialı olan firmamız, müşterilerine zaman kaybı yaşatmadan seri bir şekilde gönderilerin teslimatını yapmaktadır.

Moto kurye hizmetlerinde kullanılan araç filosunu sürekli güncelleyen firmamız, bu sayede son teknolojik araçlarla müşterilerinin hizmetindedir. Motorlu kurye hizmetleri acil olarak ulaştırılması gerekli olan sağlık ürünlerinin, tetkik ya da ilaçların nakliyesi hususunda da önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır.

Kurye ihtiyacı söz konusu olduğunda çözüm üretme konusunda iddialı olan firmamız, acil kurye alanında da etkili bir hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Denizcilik; ithalatçı ve ihracatçı müşterilerine dünya ticaretinde rekabet edebilmeleri için ihtiyaca özel çözümler üretmekte,  NVOCC ve uluslararası bir forwarder olarak denizyolu konteyner taşımalarında sahip olduğu uluslararası standartlarda sigorta güvencesi ile taşımacılık hizmeti vermektedir.

Ecs Expres Lojistik, konteyner hat operatörleri ile yapılan uzun dönemli anlaşmalar, zengin müşteri portföyünün sağladığı satınalma gücü ve güçlü acente ağı ile “kapıdan kapıya” uluslararası konteyner (komple ve parsiyel) forwarding hizmeti vermektedir. Kendi konteynerlerini de deniz taşımacılığında kullanma kapasitesindeki ECS, konteynerleştirilemeyen ürünlerin denizyolu ile proje taşımalarında da aktif hizmet vermektedir.