Arabalı Kurye

ARABALI KURYE

Aynı gün içinde gönderi sahibinden alıcısına ulaşması gereken, dosya, belge, ve doküman, gibi konşimentoları, motorlu ya da arabalı kurye servisi ile İstanbul’un her semtine Arabalı Kurye Servisi ile ulaştırabilme olanağı sağlayan firmamız, ebat, hacim ya da adet farkı gözetmeksizin hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirebilmenin gururunu yaşamaktadır.

İmzalı adresli, imzasız adresli, imzasız adressiz gibi her türlü gönderi çeşidini: standart, ekspres, arabalı, ya da gece kuryesi hizmetleri ile talep edilme doğrultusunda istenilen zamanda dağıtımını sağlayan şirketimiz, kaza ve hasar olaylarını en aza indirgemiş deneyimli ve profesyonel ekipmanları ile bu çalışmaları gerçekleştirmektedir.

ARAÇLI KURYE DAĞITIM

Ekonomik fiyat anlayışı, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile her beklentiyi karşılayan ve her sektörün ihtiyacına hitap eden çözümler sunan kuruluşumuz, prensiplerinden ve değerlerinden ödün vermeden hizmetlerini en doğru ve dürüst şekilde gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Şehir içi Kurye Fiyatları ve abonelik seçenekleri için bizi mutlaka arayın.

ARABALI İSTANBUL İÇİ KURYE

Gold Kurye, Arabalı Kurye Hizmeti ile Müşterilerinin aynı gün içerisinde Motorlu Kurye lerin Taşıyamadığı koli ve hacimli  gönderilerini adreslerin yakınlığa bağlı olarak  Üç ile beş saat içerisinde Arabalı Kurye Gönderilerini teslim etmektedir.

ARABALI KURYE HİZMETİ ile firmalar kendi arabalarını kullanmadan yakıt,tamirat, eleman,Şöför, SSK ve diğer masraflardan kurtulurlar.
Arabalı Kurye hizmet bedelimiz normal Kurye ücretinin 6  katıdır.
Bu hizmetimizi kullanmak için 444 89 05 nolu telefonla sipariş verirken
Kurye isteğinizin ARABALI KURYE  olduğunu mutlaka söyleyiniz.