Gebze Moto Kurye

Gebze Moto Kurye 444 89 05

Gebze kurye şubemiz ile Aşina olduğunuz GOLDKURYE kuryenin hizmet kalitesi şimdi çok daha yakınınızda. Goldkurye kurye firması Gebze’de kendi oluşturduğu hizmet kalitesi standartları gereği burada Gebze kurye ismi ile bir ofis açma ihtiyacı hissetmiştir.

Gebze Moto Kurye
Sitemizi Değerlendirin
Gebze kurye isimli ofisimiz aracılığı ile merkezimizde olduğu gibi işine yıllarını vermiş tecrübeli profesyonel motorlu kuryeler ile gebze’de yerleşik bireysel ve kurumsal şirketlere uygun fiyatlı kaliteli bir kurye hizmeti sunmaktayız.

Gebze, Kocaeli’ye bağlı bir sanayi ilçesidir. Marmara Bölgesi’nin en büyük sanayi kentlerinden biridir. Sanayi ilçesi olmasından dolayı Gebze, metrekareye düşen fabrika sayısı bakımından ülkemizin en yoğun olduğu ilçelerdendir. Sanayi bölgeleri ile olmasından dolayı komşu ilçelere nazaran çok daha fazla kurye ihtiyacı duymaktadırlar.

Bu bölgede yer alan fabrikaların merkez ofislerinin İstanbul’da bulunmasınında kurye ihtiyacına olan etkisini unutmamak lazım…

Gebze ilçesinin kurye sektörü adına böyle yoğun bir müşteri potansiyeli bulundurmasından dolayı, nerede ise hiç bir kurye firması İstanbul’a olan uzaklığına rağmen burayı göz ardı etmemiştir.

Bundan dolayıdır ki, bir çok kurye firması ufakta olsa bir irtibat bürosu bulundurma yoluna gitmişlerdir.