Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
GARIPCE MOTO KURYE

Garipce Kurye

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.


İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.


Garipce Moto Kurye,  Gold Kurye   kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.


Garipce Moto Kurye,   Gold Kurye   7/24 hızlı ve ekonomik  Garipce Moto Kurye, Garipce Acil Kurye hizmetleri vermektedir.


Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.


0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


Garipce Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara  Garipce Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.


VİP Kurye Hizmeti    Sunuyor   

Garipce Motorlu Kurye ile şirketimize vermiş olduğunuz gönderilerinizde gönül rahatlığı ile işleriniz sorunsuz,en hızlı ve en ucuz bir şekilde sürekliliği sağlanır.


Kurye gönderileriniz çok fazla olup kurye maaliyeti size kabarık bir fatura şeklinde dönüyorsa   Acil Vip Kurye   kiralamalısınız.


Motorlu kurye kiralayın  Garipce Kurye hizmetini en ucuz ve en hızlı bir şekilde alın.

 

Araçlı Kurye Hizmeti     Sunuyor   

Motorlu    kuryeler  in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.
Araçlı kurye,  motorlu kurye   fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Garipce Kurye Aşağıdaki Hizmetleri   Sunuyor   

Garipce Dağıtım / Garipce Uçak Kargo / Garipce Motokurye
Garipce Moto Kurye / Garipce Motor Kurye / Garipce Motorkurye
Garipce Motorlu Kurye / Garipce Motorlu Kurye / Garipce Acilkurye

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :