Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
FİKİRTEPE MOTO KURYE

Fikirtepe Kurye

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.


İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.


Fikirtepe Moto Kurye,     Gold Kurye      kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.


Fikirtepe Moto Kurye,     Gold Kurye      7/24 hızlı ve ekonomik  Fikirtepe Moto Kurye, Fikirtepe Acil Kurye hizmetleri vermektedir.


Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.


0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


Fikirtepe Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara  Fikirtepe Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.


VİP Kurye Hizmeti     Sunuyor    

Fikirtepe Motorlu Kurye ile şirketimize vermiş olduğunuz gönderilerinizde gönül rahatlığı ile işleriniz sorunsuz,en hızlı ve en ucuz bir şekilde sürekliliği sağlanır.


Kurye gönderileriniz çok fazla olup kurye maaliyeti size kabarık bir fatura şeklinde dönüyorsa    Acil Vip Kurye    kiralamalısınız.


Motorlu kurye kiralayın  Fikirtepe Kurye hizmetini en ucuz ve en hızlı bir şekilde alın.

 

Araçlı Kurye Hizmeti      Sunuyor    

Motorlu     kuryeler   in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.Araçlı kurye,   motorlu kurye    fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Fikirtepe Kurye Aşağıdaki Hizmetleri      Sunuyor    

Fikirtepe Dağıtım / Fikirtepe Uçak Kargo / Fikirtepe Motokurye
Fikirtepe Moto Kurye / Fikirtepe Motor Kurye / Fikirtepe Motorkurye
Fikirtepe Motorlu Kurye / Fikirtepe Motorlu Kurye / Fikirtepe Acilkurye

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :