Güncellenme Tarihi: 29.01.2017
 moto kurye
gold kurye arama
FENERBAHÇE MOTO KURYE

Fenerbahçe Kurye

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.

İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.

Fenerbahçe Moto Kurye, Gold Kurye  kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.

Fenerbahçe Moto Kurye, Gold Kurye 7/24 hızlı ve ekonomik  Fenerbahçe Moto Kurye, Fenerbahçe Acil Kurye hizmetleri vermektedir.

Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

444 89 05 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Fenerbahçe Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara  Fenerbahçe Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

VİP Kurye Hizmeti Sunuyor    

Fenerbahçe Motorlu Kurye ile şirketimize vermiş olduğunuz gönderilerinizde gönül rahatlığı ile işleriniz sorunsuz,en hızlı ve en ucuz bir şekilde sürekliliği sağlanır.Kurye gönderileriniz çok fazla olup kurye maaliyeti size kabarık bir fatura şeklinde dönüyorsa Acil Vip Kurye kiralamalısınız.

Motorlu kurye kiralayın  Fenerbahçe Kurye hizmetini en ucuz ve en hızlı bir şekilde alın.

Araçlı Kurye Hizmeti Sunuyor    

Motorlu kuryelerin taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.Araçlı kurye, motorlu kurye fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :