Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
ÇUBUKLU MOTO KURYE

Çubuklu Kurye

Çubuklu Moto Kurye

 

0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Çubuklu Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Çubuklu  Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Çubuklu  Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

 

İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.

 

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.

 

Çubuklu  Moto Kurye,    Gold Kurye     7/24 hızlı ve ekonomik Çubuklu  Moto Kurye  Çubuklu  Acil Kurye  hizmetleri vermektedir.

 

Çubuklu  Moto Kurye    Gold Kurye     kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.

 

Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

 

Araçlı Kurye Hizmeti     Sunuyor   

 

Motorlu    kuryeler   in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır. Araçlı kurye,    motorlu kurye     fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Çubuklu  Kurye Aşağıdaki Hizmetleri     Sunuyor   


Çubuklu  Dağıtım / Çubuklu  Uçak Kargo / Çubuklu  Motokurye
Çubuklu  Moto kurye / Çubuklu  Motor kurye / Çubuklu  Motorkurye
Çubuklu  Motorlu kurye / Çubuklu  Motorlukurye / Çubuklu  Acilkurye

 

 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :