Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
ÇORLU MOTO KURYE

Çorlu Kurye

Çorlu Moto Kurye

 

0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Çorlu Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Çorlu  Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Çorlu  Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

 

İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.

 

GOLD Kurye olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.

 

Çorlu  Moto Kurye,    Gold Kurye     7/24 hızlı ve ekonomik Çorlu  Moto Kurye  Çorlu  Acil Kurye  hizmetleri vermektedir.

 

Çorlu  Moto Kurye    Gold Kurye     kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.

 

Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

 

Araçlı Kurye Hizmeti     Sunuyor   

Motorlu    kuryeler   in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır. Araçlı kurye,    motorlu kurye     fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Çorlu Kurye Aşağıdaki Hizmetleri     Sunuyor   


Çorlu Dağıtım / Çorlu Uçak Kargo / Çorlu Motokurye
Çorlu Moto kurye / Çorlu Motor kurye / Çorlu Motorkurye
Çorlu Motorlu kurye / Çorlu Motorlukurye / Çorlu Acilkurye

 

 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :