Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
ÇOBANÇEŞME MOTO KURYE

Çobançeşme Kurye

Çobançeşme Moto Kurye

 

0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Çobançeşme Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Çobançeşme Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Çobançeşme Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

 

İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.

 

GOLD Kurye olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.

 

Çobançeşme Moto Kurye,    Gold Kurye     7/24 hızlı ve ekonomik Çobançeşme  Moto Kurye  Çobançeşme  Acil Kurye  hizmetleri vermektedir.

 

Çobançeşme  Moto Kurye    Gold Kurye     kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.

 

Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

 

Araçlı Kurye Hizmeti     Sunuyor   

 

Motorlu    kuryeler   in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır. Araçlı kurye,    motorlu kurye     fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Çobançeşme Kurye Aşağıdaki Hizmetleri     Sunuyor   

 

Çobançeşme Dağıtım / Çobançeşme Uçak Kargo / Çobançeşme Motokurye
Çobançeşme Moto kurye / Çobançeşme Motor kurye / Çobançeşme Motorkurye
Çobançeşme Motorlu kurye / Çobançeşme Motorlukurye / Çobançeşme Acilkurye

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :