Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
ÇIRAĞAN MOTO KURYE

Çırağan Kurye

Çırağan Moto Kurye

0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Çırağan Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Çırağan Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Çırağan kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

Çırağan Moto Kurye,    Gold Kurye     7/24 hızlı ve ekonomik Çırağan Moto Kurye  Çırağan Acil Kurye  hizmetleri vermektedir.

 

Çırağan Moto Kurye    Gold Kurye     kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.

Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

 

Araçlı Kurye Hizmeti     Sunuyor   

Motorlu    kuryeler   in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır. Araçlı kurye,    motorlu kurye     fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Çırağan Kurye Aşağıdaki Hizmetleri     Sunuyor   


Çırağan Dağıtım / Çırağan Uçak Kargo / Çırağan Motokurye
Çırağan Moto kurye / Çırağan Motor kurye / Çırağan Motorkurye
Çırağan Motorlu kurye / Çırağan Motorlukurye / Çırağan Acilkurye

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :