Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
ÇİFTLİKKÖY MOTO KURYE

Çiftlikköy kurye

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.


İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.


Çiftlikköy Moto Kurye,  Gold Kurye   kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.


Çiftlikköy Moto Kurye,   Gold Kurye   7/24 hızlı ve ekonomik  Çiftlikköy Moto Kurye, Çiftlikköy Acil Kurye hizmetleri vermektedir.


Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.


0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


Çiftlikköy Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara  Çiftlikköy Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.


VİP Kurye Hizmeti    Sunuyor   

Çiftlikköy Motorlu Kurye ile şirketimize vermiş olduğunuz gönderilerinizde gönül rahatlığı ile işleriniz sorunsuz,en hızlı ve en ucuz bir şekilde sürekliliği sağlanır.


Kurye gönderileriniz çok fazla olup kurye maaliyeti size kabarık bir fatura şeklinde dönüyorsa   Acil Vip Kurye   kiralamalısınız.


Motorlu kurye kiralayın  Çiftlikköy Kurye hizmetini en ucuz ve en hızlı bir şekilde alın.

 

Araçlı Kurye Hizmeti     Sunuyor   

Motorlu    kuryeler  in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.Araçlı kurye,  motorlu kurye   fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Çiftlikköy Kurye Aşağıdaki Hizmetleri   Sunuyor   

Çiftlikköy Dağıtım / Çiftlikköy Uçak Kargo / Çiftlikköy Motokurye
Çiftlikköy Moto Kurye / Çiftlikköy Motor Kurye / Çiftlikköy Motorkurye
Çiftlikköy Motorlu Kurye / Çiftlikköy Motorlu Kurye / Çiftlikköy Acilkurye

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :