Güncellenme Tarihi: 20.07.2016
 moto kurye
gold kurye arama
ÇİFTEHAVUZLAR MOTO KURYE

Çiftehavuzlar Kurye

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.


İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.


Çiftehavuzlar Moto Kurye,  Gold Kurye   kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.


Çiftehavuzlar Moto Kurye,   Gold Kurye   7/24 hızlı ve ekonomik  Çiftehavuzlar Moto Kurye, Çiftehavuzlar Acil Kurye hizmetleri vermektedir.


Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.


0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


Çiftehavuzlar Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara  Çiftehavuzlar Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.


VİP Kurye Hizmeti    Sunuyor   

Çiftehavuzlar Motorlu Kurye ile şirketimize vermiş olduğunuz gönderilerinizde gönül rahatlığı ile işleriniz sorunsuz,en hızlı ve en ucuz bir şekilde sürekliliği sağlanır.


Kurye gönderileriniz çok fazla olup kurye maaliyeti size kabarık bir fatura şeklinde dönüyorsa   Acil Vip Kurye   kiralamalısınız.


Motorlu kurye kiralayın  Çiftehavuzlar Kurye hizmetini en ucuz ve en hızlı bir şekilde alın.

 

Araçlı Kurye Hizmeti   Sunuyor   

Motorlu    kuryeler  in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.Araçlı kurye,  motorlu kurye   fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Çiftehavuzlar Kurye Aşağıdaki Hizmetleri   Sunuyor   

Çiftehavuzlar Dağıtım / Çiftehavuzlar Uçak Kargo / Çiftehavuzlar Motokurye
Çiftehavuzlar Moto Kurye / Çiftehavuzlar Motor Kurye / Çiftehavuzlar Motorkurye
Çiftehavuzlar Motorlu Kurye / Çiftehavuzlar Motorlu Kurye / Çiftehavuzlar Acilkurye

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :