Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
CERRAHPAŞA MOTO KURYE

Cerrahpaşa Kurye

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.


İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.


Cerrahpaşa Moto Kurye,     Gold Kurye      kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.


Cerrahpaşa Moto Kurye,     Gold Kurye      7/24 hızlı ve ekonomik Cerrahpaşa Moto Kurye, Cerrahpaşa Acil Kurye hizmetleri vermektedir.


Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.


0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


Cerrahpaşa Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Cerrahpaşa Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara  Cerrahpaşa Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.


VİP Kurye Hizmeti     Sunuyor    


Cerrahpaşa Motorlu Kurye ile şirketimize vermiş olduğunuz gönderilerinizde gönül rahatlığı ile işleriniz sorunsuz,en hızlı ve en ucuz bir şekilde sürekliliği sağlanır.


Kurye gönderileriniz çok fazla olup kurye maaliyeti size kabarık bir fatura şeklinde dönüyorsa       Acil Vip Kurye       kiralamalısınız.


Motorlu kurye kiralayın Cerrahpaşa Kurye hizmetini en ucuz ve en hızlı bir şekilde alın.

 

Araçlı Kurye Hizmeti      Sunuyor    

Motorlu     kuryeler    in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.Araçlı kurye,     motorlu kurye      fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Cerrahpaşa Kurye Aşağıdaki Hizmetleri      Sunuyor    


Cerrahpaşa Dağıtım / Cerrahpaşa Uçak Kargo / Cerrahpaşa Motokurye
Cerrahpaşa Moto Kurye / Cerrahpaşa Motor Kurye / Cerrahpaşa Motorkurye
Cerrahpaşa Motorlu Kurye / Cerrahpaşa Motorlu Kurye / Cerrahpaşa Acilkurye

 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :