Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
ÇELİKTEPE MOTO KURYE

Çeliktepe Kurye

Çeliktepe Kurye

Çeliktepe Moto Kurye    Gold Kurye     kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.

 

Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

 

Çeliktepe     Acil Vip Kurye    

0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Çeliktepe Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Çeliktepe Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Çeliktepe kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

 

Çeliktepe Moto Kurye,    Gold Kurye     7/24 hızlı ve ekonomik Çeliktepe Moto Kurye  Çeliktepe Acil Kurye  hizmetleri vermektedir.

 

Araçlı Kurye Hizmeti     Sunuyor   

Motorlu    kuryeler   in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır. Araçlı kurye,    motorlu kurye     fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Çeliktepe Kurye Aşağıdaki Hizmetleri     Sunuyor   

Çeliktepe Dağıtım / Çeliktepe Uçak Kargo / Çeliktepe Motokurye
Çeliktepe Moto kurye / Çeliktepe Motor kurye / Çeliktepe Motorkurye
Çeliktepe Motorlu kurye / Çeliktepe Motorlukurye / Çeliktepe Acilkurye

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :