Güncellenme Tarihi: 24.04.2016
 moto kurye
gold kurye arama
ÇEKMEKÖY MOTO KURYE

Çekmeköy

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.

ÇEKMEKÖY KURYEİşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.

Çekmeköy Moto Kurye, Gold Kurye kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.

 

Çekmeköy Moto Kurye,Gold Kurye 7/24 hızlı ve ekonomik Çekmeköy Moto Kurye, Çekmeköy Acil Kurye hizmetleri vermektedir.

Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.


444 89 05 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


Çekmeköy Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Çekmeköy Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Çekmeköy Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

VİP Kurye Hizmeti Sunuyor   

Çekmeköy Motorlu Kurye ile şirketimize vermiş olduğunuz gönderilerinizde gönül rahatlığı ile işleriniz sorunsuz,en hızlı ve en ucuz bir şekilde sürekliliği sağlanır.


Kurye gönderileriniz çok fazla olup kurye maaliyeti size kabarık bir fatura şeklinde dönüyorsa Acil Vip Kurye kiralamalısınız.

Motorlu kurye kiralayın Çekmeköy Kurye hizmetini en ucuz ve en hızlı bir şekilde alın.

Araçlı Kurye Hizmeti Sunuyor   

Motorlu kuryelerin taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.Araçlı kurye,motorlu kurye fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :