Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
ÇATALCA MOTO KURYE

Çatalca Kurye

Çatalca Kurye

Çatalca Moto Kurye    Gold Kurye   kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.

 

Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

 

0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Çatalca Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Çatalca Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Çatalca kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

 

Çatalca Moto Kurye,    Gold Kurye     7/24 hızlı ve ekonomik Çatalca Moto Kurye  Çatalca Acil Kurye  hizmetleri vermektedir

 

 

Araçlı Kurye Hizmeti     Sunuyor   

Motorlu    kuryeler   in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır. Araçlı kurye,   motorlu kurye     fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Çatalca Kurye Aşağıdaki Hizmetleri   Sunuyor   

Çatalca Dağıtım / Çatalca Uçak Kargo / Çatalca Motokurye
Çatalca Moto kurye / Çatalca Motor kurye / Çatalca Motorkurye
Çatalca Motorlu kurye / Çatalca Motorlukurye / Çatalca Acilkurye

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :