Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
ÇAPA MOTO KURYE

Çapa Kurye

Çapa Kurye

Çapa Moto Kurye    Gold Kurye     kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.

Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

 

Çapa kurye talebinde bulunmak için 0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Çapa Moto Kurye

Çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Çapa Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Çapa Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Çapa kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

Çapa Moto Kurye,    Gold Kurye     7/24 hızlı ve ekonomik Çapa Moto Kurye  Çapa Acil Kurye  hizmetleri vermektedir.

 

Araçlı Kurye Hizmeti     Sunuyor   

Motorlu    kuryeler   in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır. Araçlı kurye,    motorlu kurye     fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Çapa Kurye Aşağıdaki Hizmetleri     Sunuyor   

Çapa Dağıtım / Çapa Uçak Kargo / Çapa Motokurye
Çapa Moto kurye / Çapa Motor kurye / Çapa Motorkurye
Çapa Motorlu kurye / Çapa Motorlukurye / Çapa Acilkurye

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :