Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
CANKURTARAN MOTO KURYE

Cankurtaran Kurye

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.


İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.


Cankurtaran Moto Kurye,     Gold Kurye      kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.


Cankurtaran Moto Kurye,     Gold Kurye      7/24 hızlı ve ekonomik Cankurtaran Moto Kurye, Cankurtaran Acil Kurye hizmetleri vermektedir.


Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.


0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


Cankurtaran Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Cankurtaran Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Cankurtaran Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.


VİP Kurye Hizmeti     Sunuyor    


Cankurtaran Motorlu Kurye ile şirketimize vermiş olduğunuz gönderilerinizde gönül rahatlığı ile işleriniz sorunsuz,en hızlı ve en ucuz bir şekilde sürekliliği sağlanır.


Kurye gönderileriniz çok fazla olup kurye maaliyeti size kabarık bir fatura şeklinde dönüyorsa       Acil Vip Kurye       kiralamalısınız.


Motorlu kurye kiralayın Cankurtaran Kurye hizmetini en ucuz ve en hızlı bir şekilde alın.

 

Araçlı Kurye Hizmeti      Sunuyor    

Motorlu     kuryeler    in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.Araçlı kurye,     motorlu kurye      fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Cankurtaran Kurye Aşağıdaki Hizmetleri      Sunuyor    


Cankurtaran Dağıtım / Cankurtaran Uçak Kargo / Cankurtaran Motokurye
Cankurtaran Moto Kurye / Cankurtaran Motor Kurye / Cankurtaran Motorkurye
Cankurtaran Motorlu Kurye / Cankurtaran Motorlu Kurye / Cankurtaran Acilkurye

 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :