Çamlıca Kurye

Aralık 02 2018
Çamlıca Kurye
Sitemizi Değerlendirin

Çamlıca Kurye

Gold Expres Kurye olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.

İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz
Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.

Çamlıca Moto Kurye, Gold Kurye kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermektedir.

Çamlıca Moto Kurye
Gold Kurye 7/24 hızlı ve ekonomik Çamlıca Moto Kurye, Çamlıca Acil Kurye hizmetleri vermektedir.

Firmamız eğitimli Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

444 89 05 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Çamlıca Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Çamlıca Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Çamlıca Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

VİP Kurye Hizmeti

Çamlıca Motorlu Kurye ile şirketimize vermiş olduğunuz gönderilerinizde gönül rahatlığı ile işleriniz sorunsuz,en hızlı ve en ucuz bir şekilde sürekliliği sağlanır.

Kurye gönderileriniz çok fazla olup kurye maliyeti size kabarık bir fatura şeklinde dönüyorsa Acil Vip Kurye kirala malısınız.

Motorlu kurye kiralayın Çamlıca Kurye hizmetini en ucuz ve en hızlı bir şekilde alın.

Araçlı Kurye Hizmeti
Motorlu kuryelerin taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.Araçlı kurye, motorlu kurye fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

Çamlıca Kurye Aşağıdaki Hizmetleri

Çamlıca Dağıtım , Çamlıca Uçak Kargo , Çamlıca Motokurye,
Çamlıca Moto Kurye , Çamlıca Motor Kurye , Çamlıca Motorkurye,
Çamlıca Motorlu Kurye , Çamlıca Motorlu Kurye ,Çamlıca Acilkurye

Yorum Yaz