Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
BÜYÜKBAKKALKÖY MOTO KURYE

Büyükbakkalköy kurye

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.


İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.


Büyükbakkalköy Moto Kurye,    Gold Kurye     kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.


Büyükbakkalköy Moto Kurye,    Gold Kurye     7/24 hızlı ve ekonomik Büyükbakkalköy Moto Kurye, Büyükbakkalköy Acil Kurye hizmetleri vermektedir.


Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.


0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


Büyükbakkalköy Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Büyükbakkalköy Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Büyükbakkalköy Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

 

Araçlı Kurye Hizmeti     Sunuyor   

Motorlu    kuryeler   in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.Araçlı kurye,    motorlu kurye     fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Büyükbakkalköy Kurye Aşağıdaki Hizmetleri     Sunuyor   


Büyükbakkalköy Dağıtım / Büyükbakkalköy Uçak Kargo / Büyükbakkalköy Motokurye
Büyükbakkalköy Moto kurye / Büyükbakkalköy Motor kurye / Büyükbakkalköy Motorkurye
Büyükbakkalköy Motorlu kurye / Büyükbakkalköy Motorlu Kurye / Büyükbakkalköy Acilkurye

 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :