Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
BULGURLU MOTO KURYE

Bulgurlu Kurye

Bulgurlu Kurye Üsküdar Bölgesi ve istanbul Tüm semtlerinde  motorlu kurye , ve arabalı kurye ,  acil kurye  hizmeti vermektedir.

İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.

Bulgurlu Moto Kurye,  Gold Kurye  kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.


Bulgurlu Moto Kurye,  Gold Kurye  7/24 hızlı ve ekonomik Bulgurlu Moto Kurye, Bulgurlu Acil Kurye hizmetleri vermektedir.

Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

0216 365 60 65 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bulgurlu Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Bulgurlu Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Bulgurlu Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

VİP Kurye Hizmeti

Bulgurlu Motorlu Kurye ile şirketimize vermiş olduğunuz gönderilerinizde gönül rahatlığı ile işleriniz sorunsuz,en hızlı ve en ucuz bir şekilde sürekliliği sağlanır.

Kurye gönderileriniz çok fazla olup kurye maaliyeti size kabarık bir fatura şeklinde dönüyorsa  Acil Vip Kurye  kiralamalısınız.

Motorlu kurye kiralayın Bulgurlu Kurye hizmetini en ucuz ve en hızlı bir şekilde alın.

Araçlı Kurye Hizmeti  Sunuyor    

Motorlu   kuryeler    in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.Araçlı kurye,  motorlu kurye  fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

Bulgurlu Kurye Aşağıdaki Hizmetleri  Sunuyor    

Bulgurlu Dağıtım / Bulgurlu Uçak Kargo / Bulgurlu Motokurye
Bulgurlu Moto Kurye / Bulgurlu Motor Kurye / Bulgurlu Motorkurye
Bulgurlu Motorlu Kurye / Bulgurlu Motorlu Kurye / Bulgurlu Acilkurye

 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :