Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
BEŞYOL SEFAKÖY MOTO KURYE

Beşyol Sefaköy Kurye

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.


İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.


Beşyol Sefaköy Moto Kurye,    Gold Kurye     7/24 hızlı ve ekonomik Beşyol Sefaköy Moto Kurye, Beşyol Sefaköy Acil Kurye hizmetleri vermektedir.


Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.


0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


Beşyol Sefaköy Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Beşyol Sefaköy Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Beşyol Sefaköy Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

 

Araçlı Kurye Hizmeti  Sunuyor   

Motorlu    kuryeler   in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.Araçlı kurye,    motorlu kurye     fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Beşyol Sefaköy Kurye Aşağıdaki Hizmetleri     Sunuyor   


Beşyol Sefaköy Dağıtım / Beşyol Sefaköy Uçak Kargo / Beşyol Sefaköy Motokurye
Beşyol Sefaköy Moto Kurye / Beşyol Sefaköy Motor Kurye / Beşyol Sefaköy Motorkurye
Beşyol Sefaköy Motorlu Kurye / Beşyol Sefaköy Motorlu Kurye / Beşyol Sefaköy Acilkurye

 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :