Güncellenme Tarihi: 05.02.2016
 moto kurye
gold kurye arama
BEŞİKTAŞ MOTO KURYE

Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Teslimat Firması

Firmamız tarafından sunulmakta olan teslimat hizmeti sayesinde hiç vakit kaybetmeden ya da kuryelerinizin ulaşması gereken yere gitmesini günlerce beklemek zorunda kalmadan Türkiye'nin diğer ucuna kadar ulaştırabilirsiniz.

 İstanbul'un tüm semtleri için özel olarak gönderi ve dağıtım hizmeti sunan Gold kuryenin arabalı ya da motorlu dağıtım hizmetlerini tercih ederek acil olan gönderilerinizin il sınırları içinde birkaç saatte ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Beşiktaş kurye şubemiz bu semt için faaliyet göstermekte olup semt bazındaki çalışmalarımız sayesinde her müşterimize en hızlı şekilde gönderim hizmeti sağlayabilmemiz mümkün olabilmektedir.

Firmamız sağlamış olduğu çeşitli indirimler ile koli, paket ve evraklarınızı hem ekonomik hem de en hızlı şekilde ulaştırabilmenize olanak sağlar.

Gönderim Ücretlerimiz Ve İndirim Fırsatlarımız

İstanbul il sınırları içindeki gönderileriniz için araçlı ya da motorlu kuryelerimizi tercih edebilmeniz mümkündür. Araçlı kuryeler genellikle motorlu dağıtım elemanları tarafından taşınması zor olan, daha büyük ve özel hassasiyet gösterilmesi gereken paket ve kolileriniz için tavsiye edilmektedir.

VIP kurye hizmeti olarak bilinen bu dağıtım yolu ilegönderileriniz üstün güvenlik önemleri ile transfer edilmektedir.  Ancak Firmamız araçlı kurye ücretlerini motorlu dağıtım ücretlerinin 5 katı bir ücretlendirmeye tabii tutmaktadır. 

Toplugönderileriniz için şubelerimizle ya da 444 89 05 çağrı merkezimiz ile görüşerek indirim talebinde bulunabilmeniz mümkündür.

Firmamız tüm bu fırsatların yanında müşterilerine özel üyelik hizmeti de sunabilmektedir. Özellikle şirketler ve sürekli toplu teslimat transferi yapan müşteriler tarafından tercih edilmekte olan bu hizmet sayesinde %15 oranında bir indirim imkanı sağlanabilmektedir.

Beşiktaş kurye şubelerimiz ve İstanbul’un her semtinde kesintisiz olarak hizmet sunmakta olan diğer tüm şubelerimiz ile iletişime geçerek kurye indirimleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilmeniz mümkündür.

İl Dışı Acil Gönderimleriniz İçin Hızlı Kurye Hizmeti

Gold kurye aynı zamanda Türkiye’nin diğer şehirlerine yapacağınız acil ve acil olmayan gönderileriniz transferini de sorunsuz sağlayabilmektedir. En güvenilir hava yolu şirketleri ile olan anlaşmalarımız sayesinde hava yolu dağıtım hizmetini tercih edilerek, gönderileriniziTürkiye’nin bir uzundan diğer bir ucuna 1 gün içinde transfer edebilmeniz mümkün olabilmektedir.

Bu tür acil gönderi hizmetleri genellikle önemli evrak ve paketlerin ulaştırılması için gerekli olmakta ve şirketimiz bu alanda en kaliteli ve hızlı hizmet sunan teslimat firmaları arasında yer almaktadır.

İl dışı gönderimleriniz için Beşiktaş kuryeşubesi ya da diğer illerimizdeki şubelerimizden yardım alabilmeniz mümkündür. 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :