Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Kurye

  • Beşiktaş Kurye |
  • 343

Beşiktaş Motorlu Kurye

Gold kurye alanında deneyimli ve eğitimli ekip çalışanları ile işlerinizi olabildiğince kolaylaştırmak adına, 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir.

Bizi tercih ederek, acil gönderimleriniz, evraklarınızı ya da önemli paket ya da kolilerinizi İstanbul içinde hızlı bir şekilde transfer edebilir ve büyük bir zahmetten kurtularak zamanınıza daha verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Beşiktaş Moto Kurye Firmamız 2006 yılından beri vermiş olduğu kaliteli hizmet ile İstanbul’un en fazla tercih edilmekte olan firmaları arasında yerini almıştır.

Ofis ya da dağıtım çalışanlarımızı ayırt etmeksizin, çalışan tercihimizdeki hassas tutumumuz sayesinde, müşterilerimizin firmamıza olan güveni her zaman taze kalmaktadır.

Çalışanlarımız için paket ve evraklarınızın güvenliği en ön sırada gelmektedir. Bu sebeple tüm kuryelerinizi, ofis ya da kurye çalışanlarımıza güvenle emanet edebilmeniz mümkündür.

Beşiktaş kurye şubemiz ve İstanbul’un diğer semtlerindeki tüm şubelerimiz acil ve acil olmayan gönderileriniz için her an hizmete hazır bulunmaktadır.

Gold Kurye Özel Müşteri İndirimleri

Şirketimiz kaliteli ve ekonomik kurye hizmetinde de en başta gelmektedir. Sunmuş olduğumuz hizmetin niteliği yüksek olmakla birlikte, gönderi ücretlerimiz bir o kadar ekonomik olup, sürekli kurye ihtiyacı duyuyor ve yüksek ücretlerden yakınıyorsanız, firmamızı tercih ederek özel müşterilerimize sunmuş olduğumuz gönderi indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Beşiktaş kurye şubemiz ve diğer tüm şubelerimizden ya da 444 89 05 numaralı çağrı merkezimizden gönderi indirimlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgileri edinebilmeniz mümkündür.

Firmamız genellikle,  sürekli toplu gönderim yapan şirketler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. 

Bu tür şirketler sunmuş olduğumuz VIP gönderim hizmetinden faydalanmakta ve kuryelerinin olabilecek en güvenli ve korumalı şekilde transfer edilmesini sağlamaktadırlar.

Özel Müşteri Üyeliği Nasıl Yapılır?

Firmamızın özel müşterilerine sunmuş olduğu indirimlerden yararlanabilmek için üyeliğinizin bulunması gerekmektedir.

Beşiktaş Kurye hizmetini sürekli tercih ediyor ve tek bir firma ile çalışarak bu hizmetten daha ekonomik bir şekilde yararlanmak istiyorsanız firmamıza üyeliğinizi gerçekleştirerek özel müşteri statüsüne geçebilir ve gönderimleriniz için %15’e varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Firmamıza yaptırmak istediğiniz üyelikleri Beşiktaş Kurye şubemiz ya da diğer tüm gönderi şubelerimizden gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Bunun için çağrı merkezimizden destek alabilmeniz de söz konusu olabilmektedir.

Beşiktaş kurye,Beşiktaş moto kurye,Beşiktaş motorlu kurye,Beşiktaş acil kurye,

Etiketler:
  • Beşiktaş Kurye İstanbul içii Motorlu Kurye Hizmetleri
  • Acil Gitmesi Gereken Beşiktaş Kurye Gönderileriniz için Bize Ulaşın
  • istanbul motorlu kurye acil kurye Beşiktaş Kurye Hızlı Teslimat
  • Beşiktaş Kurye Toplu Dağıtım Hızlı Servis Hızlı Teslimat
  • Araçlı Kurye Beşiktaş Kurye iletişim 444 89 05
  • Vip Kurye ile Beşiktaş Kurye Hizmetinizde

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :