Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
BATI ATAŞEHİR MOTO KURYE

Batı Ataşehir Kurye

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.


İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.


Batı Ataşehir Moto Kurye,    Gold Kurye     kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.

 

Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.


0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Araçlı Kurye Hizmeti  Sunuyor   

Motorlu  kuryeler in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.Araçlı kurye, motorlu kurye  fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Batı Ataşehir Kurye Aşağıdaki Hizmetleri  Sunuyor   


Batı Ataşehir Dağıtım / Batı Ataşehir Uçak Kargo / Batı Ataşehir Motokurye
Batı Ataşehir Moto kurye / Batı Ataşehir Motor kurye / Batı Ataşehir Motorkurye
Batı Ataşehir Motorlu kurye / Batı Ataşehir Motorlu Kurye / Batı Ataşehir Acilkurye

 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :