Güncellenme Tarihi: 26.02.2015
 moto kurye
gold kurye arama
BAKİRKÖY MOTO KURYE

Bakırköy Kurye

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.


İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.


Bakırköy Moto Kurye,   Gold Kurye    kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.


Bakırköy Moto Kurye,   Gold Kurye    7/24 hızlı ve ekonomik Bakırköy Moto Kurye, Bakırköy Acil Kurye hizmetleri vermektedir.


Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.


0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


Bakırköy Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Bakırköy Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Bakırköy Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

 

Araçlı Kurye Hizmeti    Sunuyor  

Motorlu   kuryeler  in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.Araçlı kurye,   motorlu kurye    fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Kurye Aşağıdaki Hizmetleri    Sunuyor  


Bakırköy Dağıtım / Bakırköy Uçak Kargo / Bakırköy Motokurye
Bakırköy Moto kurye / Bakırköy Motor kurye / Bakırköy Motorkurye
Bakırköy Motorlu kurye / Bakırköy Motorlu Kurye / Bakırköy Acilkurye

 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :