Güncellenme Tarihi: 18.11.2016
 moto kurye
gold kurye arama
BAHÇEŞEHİR MOTO KURYE

Bahçeşehir Kurye

Başakşehir Teslimat Firması

İstanbul gibi büyük ve yoğun bir ulaşım trafiğine sahip şehirlerde günlük işlerinizi çözüme ulaştırmak bile son derece zahmetli iken bu yoğun trafik içerisinde acil işlerinizi halletmeniz neredeyse imkansız hale gelmektedir.

Acil evrak ya da eşya gönderimlerinizde size en hızlı hizmeti sunabilecek olan teslimatlar sayesinde hem İstanbul trafiğinde strese girmeden hem de zamanınızı harcaman işinizi halledebilmeniz mümkün olabilmektedir. Gold Kurye 2006 yılından beri vermiş olduğu üstün hizmet ile İstanbul’un en çok tercih edilen kurye firmaları arasında yerini almıştır.

Firmamız bu sayede hizmet alanını genişletme fırsatı bulmuş İstanbul’un her semtine hızlı gönderim desteği verebilecek konuma gelmiştir. Başakşehir kurye şubemiz sayesinde bu semtte oturmakta olan kişilerin çağrı merkezimize ulaşmaları ile hızlı bir şekilde destek alabilmeleri ve gönderilerini en fazla 3 saat içerisinde karşı tarafa ulaştırabilmeleri mümkündür.

İl sınırları içerisinde, motorlu ve arabalı gönderim hizmetlerimizden her hangi bir tanesini tercih edebilir, tercihlerinizi gönderilerinizin aciliyetine göre belirleyebilirsiniz.

Kesintisiz Teslimat Hizmeti Ve İndirimler

Başakşehir kurye ofislerimiz, müşterilerimiz için 7/ 24 hizmet sunmaktadır. Gönderilerinizi gece ya da gündüz demeden şubelerimize ulaşarak transfer ettirebilmeniz mümkündür. Bunun yanında gönderi şubelerimiz toplu gönderimişlemleriniz sırasında, gönderim ücretlerinde bir takım indirimler sağlayabilmektedirler.

Gönderim ücretlerinde yapılabilecek indirimler hakkında ayrıntılı bilgi edinebilmek için 444 89 05 numaralı çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca müşterilerimizin Gold Kurye üyelik sistemine üyelik kayıtlarını yaptırmaları durumunda, toplu kuryelerinde % 15 ‘e varan indirimlerden yararlanabilmeleri de söz konusu olabilmektedir.

VIP Başakşehir kurye hizmeti sunan firmamız, şirketlere ait özel gönderilerin transfer edilmesinde de hizmet vermekte olup, İstanbul’un birçok büyük şirketi, şubeleri arasındaki gönderileri için firmamız tercih etmektedirler.

Kalite, güvenilirlik ve çalışanlarımızın müşteriye olan yaklaşımları sayesinde firmamız bu alandaki başarısını ortaya koymuş  bulunmaktadır. Gold kurye,  sadece İstanbul il sınırları içerisindeki gönderimleri, il içerisinde ya da ülke içerisinde transfer edebilmektedir.

Uzun mesafeli transferleriniz için, hava yolu ya da kara yolu gönderimlerini tercih edebilirsiniz. Firma ve şirketlerin de, şehirler arası toplu kuryelerinde, firmamızın sunmuş olduğu arabalı kurye hizmetlerinden faydalanabilmeleri mümkündür.

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :