Güncellenme Tarihi: 05.06.2015
 moto kurye
gold kurye arama
BAHÇEKÖY MOTO KURYE

Bahçeköy Kurye

GOLD KURYE  Bahçeköy Kurye olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.


İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Bahçeköy Kurye  Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.


Bahçeköy Moto Kurye, Gold Kurye kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.


Bahçeköy Moto Kurye, Gold Kurye 7/24 hızlı ve ekonomik Bahçeköy Moto Kurye, Bahçeköy Acil Kurye hizmetleri vermektedir.


Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.


0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.


Bahçeköy Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Bahçeköy Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Bahçeköy Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

 

Araçlı Kurye Hizmeti Sunuyor    

Motorlu kuryelerin taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.Araçlı kurye,motorlu kurye fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Bahçeköy Kurye Aşağıdaki Hizmetleri Sunuyor    


Bahçeköy Dağıtım / Bahçeköy Uçak Kargo / Bahçeköy Motokurye
Bahçeköy Moto kurye / Bahçeköy Motor kurye / Bahçeköy Motorkurye
Bahçeköy Motorlu kurye / Bahçeköy Motorlu Kurye / Bahçeköy Acilkurye

 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :