Bağlarbaşı Kurye

Bağlarbaşı Kurye

  • Bağlarbaşı Kurye |
  • 477

Bağlarbaşı Kurye

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.Bağlarbaşı Moto Kurye, Gold Kurye  kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.

İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.

Bağlarbaşı Moto Kurye,  Gold Kurye 7/24 hızlı ve ekonomik Bağlarbaşı Moto Kurye, Bağlarbaşı Acil Kurye hizmetleri vermektedir

0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bağlarbaşı Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Bağlarbaşı Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Bağlarbaşı Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

Araçlı Kurye Hizmeti Sunuyor     

Motorlu  kuryelerin taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.Araçlı kurye, motorlu kurye fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

Bağlarbaşı Kurye Aşağıdaki Hizmetleri Sunuyor     

Bağlarbaşı Dağıtım , Bağlarbaşı Uçak Kargo , Bağlarbaşı Motokurye,
Bağlarbaşı Moto kurye , Bağlarbaşı Motor kurye , Bağlarbaşı Motorkurye,
Bağlarbaşı Motorlu kurye , Bağlarbaşı Motorlu Kurye, Bağlarbaşı Acilkurye,

Etiketler:
  • Bağlarbaşı Kurye İstanbul içii Motorlu Kurye Hizmetleri
  • Acil Gitmesi Gereken Bağlarbaşı Kurye Gönderileriniz için Bize Ulaşın
  • istanbul motorlu kurye acil kurye Bağlarbaşı Kurye Hızlı Teslimat
  • Bağlarbaşı Kurye Toplu Dağıtım Hızlı Servis Hızlı Teslimat
  • Araçlı Kurye Bağlarbaşı Kurye iletişim 444 89 05
  • Vip Kurye ile Bağlarbaşı Kurye Hizmetinizde

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :