Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
AYVANSARAY MOTO KURYE

Ayvansaray Kurye

Ayvansaray Moto Kurye, Gold Kurye  kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.

 

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.

 

İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.

 

Ayvansaray Moto Kurye,    Gold Kurye     7/24 hızlı ve ekonomik Ayvansaray Moto Kurye, Ayvansaray Acil Kurye hizmetleri vermektedir.

 

Ayvansaray Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Ayvansaray Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Ayvansaray Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

 

0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Araçlı Kurye Hizmeti     Sunuyor   

Motorlu    kuryeler   in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.

Araçlı kurye,    motorlu kurye     fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Ayvansaray Kurye Aşağıdaki Hizmetleri     Sunuyor   


Ayvansaray Dağıtım / Ayvansaray Uçak Kargo / Ayvansaray Motokurye
Ayvansaray Moto kurye / Ayvansaray Motor kurye / Ayvansaray Motorkurye
Ayvansaray Motorlu kurye / Ayvansaray Motorlu Kurye / Ayvansaray Acilkurye

 

 

 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :