Güncellenme Tarihi: 05.02.2016
 moto kurye
gold kurye arama
AVCILAR MOTO KURYE

Avcılar Kurye

Avcılar Gönderi Hİzmet Firması

Motorlu ve araçlı gönderi hizmetinde son noktaya gelmiş olan Gold Kurye müşterilerine sunmuş olduğu özel avantaj ve indirimler sebebiyle hem ekonomik hem de profesyonel ürün tesliminin lideri durumundadır.

Firmamız İstanbul il sınırları içerisinde gönderi hizmeti vermekte olup, müşterilerimiz ile aramızda oluşmuş olan güven temelleri uzun yılladır gerçekleştirmekte olduğumuz özverili çalışmalarımızın eseridir.

Müşteri memnuniyeti, müşterilerin paket ve evrak güvenliğini her zaman bir adım önde tutarak oluşturduğumuz güven sayesinde İstanbul’un en fazla tercih edilen ve en güvenilir teslim firması haline gelmiş bulunmaktayız.

Firmamızın İstanbul il sınırları içinde tercih edilirlik oranının yüksek olmasının sebeplerinden bir diğeri ise, sayısız şubemiz sayesinde İstanbul’un her noktasına acil gönderi desteği ulaştırabiliyor olmamızdır.

Avcılar kurye ofisimiz ve diğer tüm şubelerimiz acil motorlu gönderi ve araçlı gönderi hizmeti ihtiyaçlarınız için kesintisiz olarak hizmete açık bulunmaktadırlar.

Avcılar kurye şubemiz ve diğer tüm gönderi şubelerimizden de tüm istek ve ihtiyaçlarınız ile ilgili ayrıntılı bilgileri edinebilmeniz mümkündür.

Gönderi hizmetimiz kapsamında, motorlu kuryeler tarafından taşınamayacak boyutlardaki paket ve kolilerinizin transferi araçlı gönderiler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Hizmet Şubelerimiz, Ücretlerimiz Ve İndirimlerimiz

Dilediğiniz takdirde araçlı çalışanlarımız gönderilerinizi bulunduğunuz noktadan teslim alarak transfer noktasına en kısa süre içerisinde ulaştırmaktadırlar.

Araçlı gönderi ücretlerimiz ise, üstün güvenlik önlemleri taşıdıklarından motorlu hizmet ücretlerimizin 5 katı daha fazlası olarak uygulanmaktadır.

Ancak firmamız aracılığıyla özellikle toplu gönderileriniz için indirim fırsatlarından yararlanabilmeniz söz konusu olabilmektedir.

İstanbul’un ulaşılması zor olan tüm noktalarına hizmet desteği sağlayabilmiş Motorlu Kurye,  paket ve evraklarınız hem en güvenli hem de en kaliteli şekilde taşınmasını gerçekleştirmektedir.

Gönderi Şubelerimizden Fiyat teklifi Alın

Firmamızın hizmet koşulları ve hizmet kapsamındaki tüm ayrıntılı bilgileri, Avcılar kurye şubemiz ve diğer şubelerimiz yanında 444 89 05 çağrı merkezimizden edinebilmeniz de mümkün olabilmektedir.

Ayrıca İstanbul’da bulunan tüm şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderileriz için fiyat teklifi alabilmeniz ya da firmamıza üyelik gerçekleştirerek % 15e varan toplu gönderi indirimlerimizden faydalanabilmeniz mümkün olabilmektedir.

Toplu koli ve evrak transferlerinizde İstanbul’daki farklı şubelerimizden fiyat teklifi alabilmeniz mümkündür.

 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :