Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
ATIŞALANI MOTO KURYE

Atışalanı Kurye

Atışalanı Moto Kurye,    Gold Kurye  kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.

 

 

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.

 

Atışalanı Moto Kurye,    Gold Kurye     7/24 hızlı ve ekonomik Atışalanı Moto Kurye, Atışalanı Acil Kurye  hizmetleri vermektedir.

 

İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.

 

0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Atışalanı Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Atışalanı Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Atışalanı Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

 

Araçlı Kurye Hizmeti     Sunuyor   

Motorlu    kuryeler   in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır. Araçlı kurye,    motorlu kurye     fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Atışalanı Kurye Aşağıdaki Hizmetleri     Sunuyor   


Atışalanı Dağıtım / Atışalanı Uçak Kargo / Atışalanı Motokurye
Atışalanı Moto kurye / Atışalanı Motor kurye / Atışalanı Motorkurye
Atışalanı Motorlu kurye / Atışalanı Motorlu Kurye / Atışalanı Acilkurye

 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :