Güncellenme Tarihi: 19.01.2016
 moto kurye
gold kurye arama
ATAŞEHİR MOTO KURYE

Ataşehir Kurye

Ataşehir Kurye Teslimat Firması

Firmamız, 2006 yılında beri sunmuş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde, İstanbul’un en köklü gönderim firması haline gelmiştir.

Müşterilerimizin bize olan güvenlerinin kalıcı olması için son derece hassas bir şekilde yürüttüğümüz hizmetlerimiz sayesinde İstanbul’un en fazla tercihe dilen gönderi firmaları arasında yer almaktayız.

Firmamız aynı zamanda, İstanbul’un her noktasına ve özellikle İstanbul’un ulaşımı en zor olan noktalarına da gönderi hizmeti sağladığından müşterilerin büyük bir çoğunluğu acil teslimatları için Gold Kurye’yi tercih etme yoluna gitmektedir.

Ataşehir kurye şubemiz ve İstanbul’un her semtinde size ananda destek vermek için bulunan şubelerimiz, gönderilerinizin transferini 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak sağlamaktadır.

Gece gündüz demeden size en yakın şubemiz ile iletişime geçerek dakikalar içinde motorlu teslimat çalışanlarımız aracılığıyla kuryelerinizin teslim alınmasını sağlayabilirsiniz.

Motorlu Ve Araçlı Hizmetler

Gönderileriniz motorlu gönderi çalışanlarımız tarafından teslim alındıktan sonra, saatler içinde il içerisindeki diğer bir bölgeye transfer edilmektedir.

Gönderilerinizi bireysel olarak ulaştırmanız, bu tür bir hizmetin yanında oldukça zahmetli ve zaman alıcı bir seçenek olmaktadır.

Zamanınız kısıtlı ise ve işiniz çok acil ise Moto kurye ile kuryelerinizi en pratik şekilde transfer edebilmeniz mümkündür. Ataşehir kurye şubemiz ya da diğer şubelerimiz sadece motorlu gönderi hizmeti vermemekte olup, aynı zamanda motorlu teslimatların taşıyamayacağı paket ve kolileriniz, araçlı gönderilerimiz ile transfer edebilmeniz mümkündür.

Firmamız araçlı gönderi ücretlerinde, motorlu kurye ücretlerinin 5 katını uygulamakta olup, önemli teslimatlarınız için bu tür bir hizmet almanız tavsiye edilmektedir.

Firmamız, işine önem veren ve müşterilerin ürünlerine üst düzey bir hassasiyet gösteren çalışanlara sahiptir.

Firmamız başarısını çalışanlarının müşteri ile iletişimine ve hassasiyetine borçlu olup, çalışanlarımızı seçerken gösterdiğimiz titiz yaklaşımlar müşterilerimiz ile olan güven bağımızı ayakta tutmamızı sağlamaktadır.

İster gönderi dağıtımı çalışanlarımız ister ofis çalışanlarımız olsun, müşteriye yapılacak herhangi bir yanlış müdahale firmamız tarafından kabul görülmemektedir.

Bu sebeple, Ataşehir  kurye şubemizle diğer tüm şubelerimizdeki çalışanlar deneyimli, iletişim kurma yönleri kuvvetli kişiler arasında özel olarak seçilmektedir.

Bunun yanında, dağıtım çalışanlarımız, ehliyetli ve motor kullanma deneyimi olan çalışanlar arasından tercih edilmektedirler. 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :