Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
ATAKÖY MOTO KURYE

Ataköy Kurye

Ataköy Moto Kurye,  Gold Kurye  kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.

 

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.

 

İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.

 

Ataköy Moto Kurye,  Gold Kurye  7/24 hızlı ve ekonomik Ataköy Moto Kurye, Ataköy Acil Kurye  hizmetleri vermektedir.

 

0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Ataköy Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Ataköy Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Ataköy Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

 

Araçlı Kurye Hizmeti      Sunuyor    

Motorlu     kuryeler    in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır. Araçlı kurye,     motorlu kurye      fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Ataköy Kurye Aşağıdaki Hizmetleri      Sunuyor    


Ataköy Dağıtım / Ataköy Uçak Kargo / Ataköy Motokurye
Ataköy Moto kurye / Ataköy Motor kurye / Ataköy Motorkurye
Ataköy Motorlu kurye / Ataköy Motorlu Kurye / Ataköy Acilkurye

 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :