Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
ARNAVUTKÖY G.O.P MOTO KURYE

Arnavutköy Gaziosmanpaşa kurye

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.

 

İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.

 

Arnavutköy Gaziosmanpaşa Moto Kurye,  Gold Kurye  kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.

 

Arnavutköy Gaziosmanpaşa Moto Kurye, Gold Kurye  7/24 hızlı ve ekonomik Arnavutköy Gaziosmanpaşa Moto Kurye, Arnavutköy Gaziosmanpaşa Acil Kurye  hizmetleri vermektedir.

 

Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

 

0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Arnavutköy Gaziosmanpaşa Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Arnavutköy Gaziosmanpaşa Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Arnavutköy Gaziosmanpaşa Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

 

Araçlı Kurye Hizmeti      Sunuyor    

Motorlu     kuryeler    in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır. Araçlı kurye,     motorlu kurye      fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Arnavutköy Gaziosmanpaşa Kurye Aşağıdaki Hizmetleri      Sunuyor    


Arnavutköy Gaziosmanpaşa Dağıtım / Arnavutköy Gaziosmanpaşa Uçak Kargo
Arnavutköy Motokurye / Arnavutköy Gaziosmanpaşa Moto kurye 
Arnavutköy Gaziosmanpaşa Motor kurye / Arnavutköy Gaziosmanpaşa Motorkurye
Arnavutköy Gaziosmanpaşa Motorlu kurye / Arnavutköy Gaziosmanpaşa Motorlu Kurye
Arnavutköy Gaziosmanpaşa Acilkurye / ​Arnavutköy Gaziosmanpaşa Arabalı Kurye

 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :