Güncellenme Tarihi: 28.12.2016
 moto kurye
gold kurye arama
ALTUNİZADE MOTO KURYE

Altunizade Kurye

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.

İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.

Altunizade Moto Kurye, Gold Kurye  7/24 hızlı ve ekonomik Altunizade Moto Kurye, Altunizade Acil Kurye  hizmetleri vermektedir.

Altunizade Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Altunizade Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Altunizade Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

GOLD KURYE TAŞIMACILIK

İstanbul Kurye Hizmetleri

İstanbul il sınırları içerisinde, gönderilerinizin kısa sürede ilgili adreslere teslim edilmesini talep ediyor iseniz, işletmemizin sunduğu her biri farklı amaca hizmet eden kurye hizmetlerinden faydalanmalısınız. Farklı kategorilerde yer alıyor olsa da, tüm hizmetlerimizin temel amacı, en güvenli şekilde, en hızlı şekilde, en kaliteli şekilde ve en ekonomik şekilde gönderi teslimatlarının yapılmasıdır. Temel hedeflerimiz doğrultusunda yaptığımız teslimatlarda her zaman söz verdiğimiz zaman dilimleri içerisinde, gönderi teslimlerini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

İstanbul Moto Kurye Hizmetleri?

Gönderi teslim hizmetlerimizin bir kategorisi olan ve İstanbul içini kapsayan moto kurye hizmetleri, klasik teslimat anlayışının dışında yer alan, acil ihtiyaçların giderilmesine yönelik hizmet sınıfı olarak ihtiyaç sahiplerine sunulmaktadır. İsminden de anlaşılacağı üzere, evraklarınızın ya da benzeri değerli ve değersiz varlıklarınızın il sınırları içerisinde çok kısa süreler dahilinde teslim edilmesi, bu hizmet sunumumuzun içerisinde yer almaktadır. Teslimat sürelerimiz, alıcı ile gönderici arasındaki mesafelere göre değişik zamanlarda gerçekleşmektedir. Bu güne kadar yaptığımız gönderi teslimatlarında bu acil hizmet çeşidi maksimum 90 dakika içerisinde gerçekleştirilmiştir. Bahsedildiği üzere, mesafelere bağlı olarak bu sürenin daha aşağı seviyelerde yer alması amaçlarımız doğrultusunda kaçınılmaz bir gerçek olarak bulunmaktadır. Detaylı bilgilere iletişim hattımız aracılığı ile operasyon merkezlerimizden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Motorlu Kurye Hizmetleri?

Evraklarınız, emtialarınız ya da genel adı ile postalarınız, firmamızın hizmet verdiği motorlu kurye işlemleri ile hızlı bir şekilde teslim edilmektedir. Sadece, İstanbul ili sınırları içerisini kapsayan bu hizmetimiz, bu güne kadar yaptığımız tüm teslimatlarda en fazla 3 saatlik zaman dilimi içerisinde gerçekleşmiş bulunmaktadır. Teslimat süreleri takdir edileceği üzere, gönderici adresi ile alıcı adresi arasındaki mesafeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak bu süre hiçbir zaman 3 saatlik süreci aşmamaktadır.

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :