Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
ACARLAR MOTO KURYE

Acarlar Kurye

İşleriniz aksamadan,zaman kaybetmeden ve uygun fiyatlarla nasıl yerine ulaştırırım gibi düşüncelere girmeden bizler sizin yerinize ister Motorlu Kurye ister Arabalı Kurye yada isterseniz Türkiye geneline gitmesi gereken evraklarınızı Uçak Kargo/Hava Kargo ile gün içerisinde adresine ulaştırıyoruz.

 

GOLD KURYE olarak hem ofis çalışanlarımız hem de saha personellerimiz ile sizlere pratik çözümler sunarak işlerinizi hafifletmeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmanın yanı sıra donanımlı ekipmanlar ve özveriyle evraklarınızı taşımanın gururunu yaşıyoruz.

 

Acarlar Moto Kurye,    Gold Kurye     7/24 hızlı ve ekonomik Acarlar Moto Kurye  Acarlar Acil Kurye  hizmetleri vermektedir.

 

0850 885 04 04 numaralı çağrı merkezimiz veya şubelerimiz ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Acarlar Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. Acarlar Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara Acarlar Kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

 

Araçlı Kurye Hizmeti     Sunuyor   

Motorlu    kuryeler   in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır. Araçlı kurye,    motorlu kurye     fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

Acarlar Kurye Aşağıdaki Hizmetleri     Sunuyor   


Acarlar Dağıtım / Acarlar Uçak Kargo / Acarlar Motokurye
Acarlar Moto kurye / Acarlar Motor kurye / Acarlar Motorkurye
Acarlar Motorlu kurye / Acarlar Motorlukurye / Acarlar Acilkurye

 

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :