Acarkent Kurye

Aralık 04 2018
Acarkent Kurye
Sitemizi Değerlendirin

ACARKENT MOTO KURYE

Acarkent kurye olarak bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir.

Acarkent Moto kurye Verilen siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder.Acarkent kurye Ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.

Acarkent kurye Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir.Acarkent Express kurye Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez.

Acarkent Acil kurye Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır.

Yorum Yaz