Güncellenme Tarihi: 27.12.2016
 moto kurye
gold kurye arama
ETİLER 1 MOTO KURYE

3.Levent kurye

Levent kurye başlıca levent bölgesinde hizmet vermektedir motorlu kurye ile gönderilmesi gereken evraklarınız levent kurye bölgesi yakınlarında buluınan kuryeler tarafından gönderimleri sağlanmaktadır.

Levent kurye hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bizimle iletişime gecerek gönderimlerinizi sağlaya bilirsiniz motorlu kurye firması olarak levent bölgesinden sürekli gönderim yapmak isteyen firmalarımıza abonelik indirimleri yapılmaktadır goldkurye istanbul gibi büyük metropol şehirlerde bu motorlu kurye hizmetini vermektedir izmir ankara başta olmak üzere evrak teslimatları aynı gün yapılmakta olup istanbul içi arabalı kurye bunun yanı sira toplu dağıtım yapılmaktadır.

Levent bölgesi kurye olarak yakın semt ve mahallelere hızlı kurye ile teslımatlar sağlanmaktadır gönderimlerinizi ister nakit ister k kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

İstanbul beşiktaş belediyesine bağlı levent mah yanı sıra etiler ,akatlar,zeytinoğlu,ulus,akmerkez,etrafında yer almaktadır.

istanbul içi gönderi yapmak isteyen tüm firma veya şahıs müşterilerimiz bizleri arayarak gönderimlerini sağlaya bilirler  gold kurye 2007 yılında kurulmuş olup 4796 kayıtlı müşterisine hizmet vermektedir.

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :