Güncellenme Tarihi: 27.04.2015
 moto kurye
gold kurye arama
2.LEVENT MOTO KURYE

2.Levent Kurye

2.Levent Kurye

2.Levent Moto Kurye    Gold Kurye     kurulduğu günden bu yana edindiği kaliteli dağıtımcılık felsefesi, tecrübeleri ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine tüm İstanbul genelinde hizmet vermekte'dir.

Firmamız eğitimli  Motorlu Kuryeleri ve uzman kadrosuyla dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek sizlere hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

 

2.Levent  Moto Kurye

Firmamız ile iletişime geçerek toplu gönderiler için fiyat teklifi alabilir ya da abone olarak %15 indirim ve internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

2.Levent Motorlu Kurye daha hızlı ve ekonomiktir. 2.Levent Moto Kurye, İstanbul gibi büyük kentlerin trafik yoğunluğunda otomobillerle ulaşımın zor olduğu noktalara 2.Levent kurye ekiplerince ulaşır ve gönderilerinizi tam zamanında teslim eder.

2.Levent MotoKurye,     Gold Kurye     7/24 hızlı ve ekonomik 2.Levent  Moto kurye  2.Levent     Acil kurye     hizmetleri vermektedir.

 

Araçlı Kurye Hizmeti     Sunuyor   

Motorlu    kuryeler   in taşıyamadığı paket, koli vb. gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır. Araçlı kurye,    motorlu kurye     fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilmektedir.

 

2.Levent Kurye Aşağıdaki Hizmetleri     Sunuyor   

2.Levent     Kurye Telefon     2.Levent Dağıtım  2.Levent Uçak Kargo  2.Levent Motokurye  2.Levent Moto kurye

2.Levent Motor kurye  2.Levent Motorkurye  2.Levent Motorlu kurye  2.Levent Motorlukurye  2.Levent Acilkurye

Gold Kurye © Tüm Hakları Saklıdır. www.goldkurye.com.tr :